Merkury napisał(a):

|
Bośniak ma już swoje lata a jak wiemy motorycznie ten zawodnik nie był nigdy na wysokim poziomie, dodatkowo duże problemy z grą obronną. Jak na razie transfery w naszym wykonaniu to klasyczne łatanie dziur....
|
Dlatego będzie się "wolniej starzał" od innych graczy bo jego największe atuty nie zależą od wieku(technika użytkowa, przegląd pola itd.)