Wyświetl pojedynczy post
St Yabol
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19653
Stary 13.01.2017, 14:07
Nie wiem jak to wygląda w sporcie, ale przy normalnym zatrudnieniu jest coś takiego jak list intencyjny, który podpisujesz już u nowego pracodawcy będąc jeszcze zatrudnionym w starej firmie. Taka gwarancja przyszłego podjęcia współpracy.
Odpowiedz cytując