ashkeczup napisał(a):

|
Nie mówię, że nie ma potencjału grać w przyszłości na poziomie Burligi (który moim zdaniem jest fenomenem. Gość biega jakby miał obie nogi połamane, a jest jednym z lepszych obrońców ligi), ale na chwilę obecną nie może być pierwszym wyborem na prawej obronie.
|
Nie no, nie przesadzajmy, jak coś to był. Bartosz spokojnie może być lepszy, w jego wieku Burliga był jeszcze sporo przed wypożyczeniem do Ruchu, które wiemy jak dużo mu dało.