As napisał(a):

W sierpniu tego roku to on będzie miał 21. Kędziora z kuchenek miał w jego wieku pełen sezon rozegrany w drużynie Mistrza Polski. Prawda jest taka, że oceniacie go ulgowo ze względu na jego wiek, a pozycja obrońcy wymaga przede wszystkim stabilizacji. Nie mówię, że nie ma potencjału grać w przyszłości na poziomie Burligi (który moim zdaniem jest fenomenem. Gość biega jakby miał obie nogi połamane, a jest jednym z lepszych obrońców ligi), ale na chwilę obecną nie może być pierwszym wyborem na prawej obronie.