Wyświetl pojedynczy post
dawiss
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#358
Stary 13.01.2017, 12:45
W 3 lidze hiszpanskiej nie graja amatorzy, nie wiem jak jest w czwartej. Zarobki w 3 lidze hiszpanskiej czesto sa lepsze niz u nas w 1 lidze.
Odpowiedz cytując