|
Utopieniem w szambie było by pozostawienie go w roli 1 trenera. Radek musi przede wszystkim uzyskać uprawnienia do samodzielnej pracy. Uprawianie prowizorki z licencją Kmiecika nie przystoi Wiśle. Poza tym jakoś dziwnie ufam Junco oaz samemu Sobolewskiemu, że potrzebuje on czasu zanim zostanie pierwszym trenerem. Ale niektórzy wiedzą lepiej, nawet od samego zainteresowanego...Bo wiadomo, Polak zna się na wszystkim, najlepiej.
|