Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#351
Stary 13.01.2017, 11:06
szprotson napisał(a):Wyświetl post
Panowie, ale po co teraza te płacze?
Zachowujecie sie jak opozycja która od jakiegoś czasu nie może obudzić się w rzeczywistości w ktorej oddała władze.

Mamy nowego coacha i trzeba pozwolić mu popracować choć chwilę zanim wydamy wyrok.
Ja nie placze, jest Kiko i trzeba mu dac szanse oraz wsparcie to nie podlega dyskusji. Mi jedynie chodzilo o fakt bezsensownego odmawiania Sobolewskiemu doswiadczenia tak jak gdyby byl Mackiem Skorza zaraz po AWF'ie a nie facetem, ktory na pilce zjadl zeby.
Odpowiedz cytując