szprotson napisał(a):

Panowie, ale po co teraza te płacze?
Zachowujecie sie jak opozycja która od jakiegoś czasu nie może obudzić się w rzeczywistości w ktorej oddała władze.
Mamy nowego coacha i trzeba pozwolić mu popracować choć chwilę zanim wydamy wyrok.
|
Ja nie placze, jest Kiko i trzeba mu dac szanse oraz wsparcie to nie podlega dyskusji. Mi jedynie chodzilo o fakt bezsensownego odmawiania Sobolewskiemu doswiadczenia tak jak gdyby byl Mackiem Skorza zaraz po AWF'ie a nie facetem, ktory na pilce zjadl zeby.