|
Panowie, ale po co teraza te płacze?
Zachowujecie sie jak opozycja która od jakiegoś czasu nie może obudzić się w rzeczywistości w ktorej oddała władze.
Mamy nowego coacha i trzeba pozwolić mu popracować choć chwilę zanim wydamy wyrok.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|