Zauważyłem ze po odejściu Jovica nasz hiszpan odpowiedzialny za transfery powiedzial "nie chcieliśmy puścić jovica ale on sam przyszedł i poprosił i się zgodzilismy" Te słowa specjalne były użyte w kontekście transferów młodych zawodników do wisly ze nikt nie bedzie robil problemow jezeli mocniejszy klub bedzie chcial go pozyskac.
potajemnie licze na Mazka
