http://fotbal.idnes.cz/zdenek-ondras..._zahranici_ten
Zdenek mówi:
- ze poziom gry w Polsce jest wyższy niż w Norwegii,
- że ostatnie pol roku było najgorsze w jego karierze, ale nie zwiesza głowy i powalczy,
- że numerem jeden jest Paweł Brożek, lokalna legenda który "to ma", potem on a potem "Zachar"

,
- że bardzo mu się derby na 28 tysięcy ludzi podobały,
- że wierzy w Kiko.
Resztę już słyszeliśmy wiele razy.