Merkury napisał(a):

|
Bośniak ma już swoje lata a jak wiemy motorycznie ten zawodnik nie był nigdy na wysokim poziomie, dodatkowo duże problemy z grą obronną. Jak na razie transfery w naszym wykonaniu to klasyczne łatanie dziur....
|
w takim razie jaką dziurę i po kim łata Semir ?