Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75736
Stary 13.01.2017, 09:43
Maciek17 napisał(a):Wyświetl post
To teraz na skrzydłowego Błaszczykowski.

Swoją drogą, trzeba nie mieć pojęcia o piłce, żeby deprecjonować pozycję i zadania Popovicia.
Z Craksą np. zagrał słabo pamiętam, no i zobaczcie jak to wyglądało, to samo Ruch bez niego.
Dokladnie, nie wiem co ludzie chca od Popovica, gosc gra defensywnego pomocnika a stworzyl wiecej sytuacji strzeleckich niz Brozek i Brlek razem wzieci. Ogolnie w Wisle jest na 5 miejscu w liczbie stworzonych sytuacji. No nie jest zle jak na defensywnego.

Niestety nie mog znalezc statystyki odbiory/straty ale jestem pewien ze tu rowniez wypadlby na plus.
Odpowiedz cytując