Maciek17 napisał(a):

To teraz na skrzydłowego Błaszczykowski. 
Swoją drogą, trzeba nie mieć pojęcia o piłce, żeby deprecjonować pozycję i zadania Popovicia.
Z Craksą np. zagrał słabo pamiętam, no i zobaczcie jak to wyglądało, to samo Ruch bez niego.
|
Dokladnie, nie wiem co ludzie chca od Popovica, gosc gra defensywnego pomocnika a stworzyl wiecej sytuacji strzeleckich niz Brozek i Brlek razem wzieci. Ogolnie w Wisle jest na 5 miejscu w liczbie stworzonych sytuacji. No nie jest zle jak na defensywnego.
Niestety nie mog znalezc statystyki odbiory/straty ale jestem pewien ze tu rowniez wypadlby na plus.