konvict1993 napisał(a):

I wyśmieszkowałeś
|
To teraz na skrzydłowego Błaszczykowski.
Swoją drogą, trzeba nie mieć pojęcia o piłce, żeby deprecjonować pozycję i zadania Popovicia.
Z Craksą np. zagrał słabo pamiętam, no i zobaczcie jak to wyglądało, to samo Ruch bez niego.