Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
konik28
Senior Member
Od: 03.2008
Offline
#
1232
13.01.2017, 05:46
Myślę że to nie ma znaczenia czy wrócił z podkulonym ogonem czy nie. Ważne ze jest i teraz ma się skupić na treningach ostro zapieprz żeby nam pomóc wrócić na szczyt.
konik28
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do konik28
Znajdź inne posty napisane przez konik28