|
Jeśli powrót Stilića się potwierdzi to będzie to fantastyczna wiadomość. Ten piłkarz jest stworzony żeby u nas grać. Co z tego, że nie gra w obronie jak w ofensywie dodaje 50% do wartości zespołu? To jest Ekstraklasa, kompletnych piłkarzy tu nie uświadczymy. Wybrzydzanie na Stilića jest trochę nie na miejscu moim zdaniem.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
|