As napisał(a):

Miej litosc, Bartosz ma 19 lat i jak na swoj wiek gra solidnie. Kompletnie nie wyszedl mu mecz z Pogonia to fakt ale ogolnie daje rade. Trudno oczekiwac, zeby juz teraz prezentowal poziom Baszczynskiego.
Facet w 11 meczach ekstraklasy strzelil 2 gole, to lepsza srednia niz u niektorych napastnikow.
|
19 lat miał jakieś dwa lata temu
