Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75724
Stary 12.01.2017, 22:55
ashkeczup napisał(a):Wyświetl post
Młodzi piłkarze muszą być wprowadzani powoli. Czy tylko ja uważam, że Bartosz to kompletnie nie jest poziom ekstraklapy?
Miej litosc, Bartosz ma 19 lat i jak na swoj wiek gra solidnie. Kompletnie nie wyszedl mu mecz z Pogonia to fakt ale ogolnie daje rade. Trudno oczekiwac, zeby juz teraz prezentowal poziom Baszczynskiego.

Facet w 11 meczach ekstraklasy strzelil 2 gole, to lepsza srednia niz u niektorych napastnikow.
Odpowiedz cytując