ashkeczup napisał(a):

|
Czy tylko ja uważam, że Bartosz to kompletnie nie jest poziom ekstraklapy? .
|
Na razie nie... ale jakieś mam dziwne przekonanie, że pod dobrym trenerem Jakub może stać się drugim (nomen omen) Kubą Błaszczykowskim.
Przynajmniej tak mi się marzy.