baton napisał(a):

|
Zanim zaczniecie sie tak jarac Stilicem, poczekajcie najpierw na oficjalna informacje, bo za chwile dojdzie do fali samobojstw...
|
rozumiem że najszczęśliwszy jesteś wtedy gdy wyrzucą cię z roboty, laska zdradzi cię z najlepszym kumplem i za niepłacenie czynszu wylądujesz na bruku
pozazdrościć poczucia humoru