borys napisał(a):

No Zarządzie jak wy mi ....a w tej chwili zaimponowaliscie
|
Teraz jednak trzeba wziąć 2 rzeczy pod uwagę:
1.) Jak do nas przychodził w 2014 to był 3 lata młodszy
2.) Od prawie pół roku jeste bez klubu i jego forma może być dużą niewiadomą
Mimo wszystko temu transferowi kibicuje, bo w Wiśle grał kapitalnie.
A teraz poprostu testował i testował czy ktoś dam mu dużą kase, nie dal to byl pod presja i bierze Wisłę...