Wyświetl pojedynczy post
WislaFan123
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1229
Stary 12.01.2017, 20:27
borys napisał(a):Wyświetl post
No Zarządzie jak wy mi ....a w tej chwili zaimponowaliscie
Teraz jednak trzeba wziąć 2 rzeczy pod uwagę:

1.) Jak do nas przychodził w 2014 to był 3 lata młodszy
2.) Od prawie pół roku jeste bez klubu i jego forma może być dużą niewiadomą

Mimo wszystko temu transferowi kibicuje, bo w Wiśle grał kapitalnie.

A teraz poprostu testował i testował czy ktoś dam mu dużą kase, nie dal to byl pod presja i bierze Wisłę...
Odpowiedz cytując