krzaq12 napisał(a):

I teraz Mazek powinien mieć dylemat, czy wybrać nas czy Zagłębie.
U nas szykuje się najmocniejsza obok Legii linia pomocy z takimi asami jak Małecki, Brlek, Mączynski i Stilic.
Piłkarsko wydajemy się lepszą opcją, finansowo, cóż wszystko zostało chyba powiedziane, nie będziemy się o niego zabijać. niech sam dokona wyboru.
|
Finansowo od Zagłębia wiele słabsi nie jesteśmy wbrew pozorom.
Będzie to różnica góra 25%.
I praktycznie pewny plac.
Licze bardzo na tego Mazka i okienko będzie dla nas mega kozackie!!
