Wyświetl pojedynczy post
Dzimi
Senior Member
 
 
Od: 05.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75707
Stary 12.01.2017, 19:48
Cieszą szybkie transfery. Jednak po Stiliciu nie spodziewam się wiele, to nie ten sam piłkarz który przychodził tutaj 3 lata temu. Mam nadzieje, że dostał kontrakt na pół roku z opcja automatycznego przedłużenia o 2 lata jeśli klub będzie z niego zadowolony. Każdy wie jak wyglądała jego ostatnia runda tutaj, w APOELu szybko mu podziękowali, a ostatnie pół roku był bezrobotny. I oby jego przyjście nie oznaczało wkrótce sprzedaży Mączyńskiego.

Bo aktualnie na środek jest: Mączyński, Popović, Brlek, Cywka i Stilic. O jednego za dużo. Chciałbym żeby odpadł z tego grona Cywka. Trzeba też zastanowić się co zrobić z Mójtą, Buchalikiem, i jednym z dwójki: Drzazga lub Zachara
Ostatnio edytowane przez Dzimi : 12.01.2017 o godz. 19:59.
Odpowiedz cytując