|
I teraz Mazek powinien mieć dylemat, czy wybrać nas czy Zagłębie.
U nas szykuje się najmocniejsza obok Legii linia pomocy z takimi asami jak Małecki, Brlek, Mączynski i Stilic.
Piłkarsko wydajemy się lepszą opcją, finansowo, cóż wszystko zostało chyba powiedziane, nie będziemy się o niego zabijać. niech sam dokona wyboru.
|