Mixu napisał(a):

Do tych co piszą że Popović to ogór to ja się nie zgadzam. Jeden z lepszych w Wiśle ostatnimi czasy.
|
Popovic to nie ogór ,ale taki kroniszon.Taki niby dobry ,ale słaby piłkarz.
No ,no widać ze cos sie dzieje.
Niektorym Stlic nie pasuje...bo za stary.Puknijcie sie wy ludzie w głowe i to porządnym młotkiem ze dwa razy.
Jak widać mozna w miare szybko z klubu w rozsypce zrobic juz cos co ma ręce i nogi.Brawa dla zarządu.