Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75704
Stary 12.01.2017, 19:34
Mixu napisał(a):Wyświetl post

Do tych co piszą że Popović to ogór to ja się nie zgadzam. Jeden z lepszych w Wiśle ostatnimi czasy.
Popovic to nie ogór ,ale taki kroniszon.Taki niby dobry ,ale słaby piłkarz.



No ,no widać ze cos sie dzieje.
Niektorym Stlic nie pasuje...bo za stary.Puknijcie sie wy ludzie w głowe i to porządnym młotkiem ze dwa razy.

Jak widać mozna w miare szybko z klubu w rozsypce zrobic juz cos co ma ręce i nogi.Brawa dla zarządu.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 12.01.2017 o godz. 19:40.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując