Wyświetl pojedynczy post
wester
Senior Member
 
Od: 08.2016
Skąd: Cholerzyn

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75702
Stary 12.01.2017, 19:02
emjot napisał(a):Wyświetl post
a teraz panie kolego
weź głęboki oddech i przypomnij sobie taką sytuację (ba jak to mówią kołcze i inne takie zwizualizuj ją sobie)

Jakub Meresiński właścicielem Wisły

ja po tej szopce jaką zafundował nam Cupiał i ktoś jeszcze (?) marudzić nie zamierzam

polecam
Mam na to uwadze i jestem wdzięczny, że ludzie wyprowadzili ten klub do takiego miejsca, że mogę się teraz zastawiać czy Stilić czy Dawid Kort czy ktoś inny. Bardzo możliwe jak kolega wyżej napisał, że Semir tak jak Radović w Legii się sprawdził mimo że Legia miała bardzo duży opór go sprowadzić. Chciałbym aby ten transfer się świetnie zamortyzował i sternicy klubu mieli racje. Wydaję mi się, że nie jest jakimś przestępstwem, że mam inne poglądy na temat budowania zespołu. Cieszy mnie to że coś się dzieje, że są transfery że jest o czym dyskutować i wszyscy z zaciekawieniem będą oczekiwać nadchodzącej rundy.
Ostatnio edytowane przez wester : 12.01.2017 o godz. 19:05.
Odpowiedz cytując