Wyświetl pojedynczy post
Mixu
Senior Member
 
 
Od: 01.2008
Skąd: kraina niewidzialnej ręki wolnego rynku

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75701
Stary 12.01.2017, 19:01
Wygląda to profesjonalnie. Taki lekki raczej powiew "Junco-wego" zawdowostwa?

Pomijając kwestię sportowej dyspozycji Stilicia to jest to ruch baaaaardzo dobry marketingowo. Poza tym po nieudanej cypryjskiej przygodzie prawdopodobnie Semir zadowoli się mniejszym wynagrodzeniem i nie będzie zadzierał nosa.

Za Czerwińskiego również wielkie brawa bo jak brać kogoś z 1 ligi to właśnie takich młodych, o stabilnej formie graczy.

Do tych co piszą że Popović to ogór to ja się nie zgadzam. Jeden z lepszych w Wiśle ostatnimi czasy.
Odpowiedz cytując