|
Wygląda to profesjonalnie. Taki lekki raczej powiew "Junco-wego" zawdowostwa?
Pomijając kwestię sportowej dyspozycji Stilicia to jest to ruch baaaaardzo dobry marketingowo. Poza tym po nieudanej cypryjskiej przygodzie prawdopodobnie Semir zadowoli się mniejszym wynagrodzeniem i nie będzie zadzierał nosa.
Za Czerwińskiego również wielkie brawa bo jak brać kogoś z 1 ligi to właśnie takich młodych, o stabilnej formie graczy.
Do tych co piszą że Popović to ogór to ja się nie zgadzam. Jeden z lepszych w Wiśle ostatnimi czasy.
|