Cytat:
teraz dopiero widać jakie dziady za przeproszeniem zarządzały Wisła za ostatnich lat TF...
Brawo Panie Junco jesli to wypali!!
|
Bałem się hiszpańskiego szrotu wraz z przyjściem Kiko, ale w tyle głowy miałem świadomość kim jest Junco.
Dziś modlę się o to by ta struktura trwała u nas jak najdłużej, niech jakiś sponsor się zgłosi na te koszulki nasze piękne.
Potrzebujemy w tym wszystkim trochę szczęścia, a jestem pewien, że wrócimy na szczyt. Widać wizje i pomysł na ten klub.