Wyświetl pojedynczy post
krzaq12
Senior Member
 
 
Od: 05.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75700
Stary 12.01.2017, 18:53
Cytat:
teraz dopiero widać jakie dziady za przeproszeniem zarządzały Wisła za ostatnich lat TF...

Brawo Panie Junco jesli to wypali!!
Bałem się hiszpańskiego szrotu wraz z przyjściem Kiko, ale w tyle głowy miałem świadomość kim jest Junco.
Dziś modlę się o to by ta struktura trwała u nas jak najdłużej, niech jakiś sponsor się zgłosi na te koszulki nasze piękne.
Potrzebujemy w tym wszystkim trochę szczęścia, a jestem pewien, że wrócimy na szczyt. Widać wizje i pomysł na ten klub.
Odpowiedz cytując