|
Jirsaka... Wiadomo, że lepiej byłoby być Benfiką czy innym Sportingiem, ale to nie ten etap. Teraz trzeba stabilizacji, sprawdzonych rozwiązań. Młodzi piłkarze muszą być wprowadzani powoli. Czy tylko ja uważam, że Bartosz to kompletnie nie jest poziom ekstraklapy? Kort niespecjalne liczby kręci, a Stilić ma kartę w ręku i nie sądzę, żeby był gorszym piłkarzem od Korta. Wiadomo, że paprykarz mógłby odpalić, ale przecież nie jest powiedziane, że za pół roku go nie ściągniemy.
|