|
W sumie trafnie część osób komentuje, że transfer Stilicia to pójście na łatwiznę, przypodobanie się kibicom, itp. Stary, wypalony zawodnik, itd. Warto tylko pamiętać, że podobnie pisano o powrocie Radovicia do Legii. Teraz raczej nie żałują że go wzięli. Oby tu było podobnie i Semir przypomniał sobie, że potrafi grać w piłkę.
Ogólnie, na papierze okienko jak dotąd wygląda bardzo fajnie. Sądziłem, ze jeśli będziemy sprowadzali zawodników, to raczej jakichś totalnych anonimów, a tu wszystko wygląda bardzo sensownie.
|