Wyświetl pojedynczy post
jova
Senior Member
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75696
Stary 12.01.2017, 18:42
W sumie trafnie część osób komentuje, że transfer Stilicia to pójście na łatwiznę, przypodobanie się kibicom, itp. Stary, wypalony zawodnik, itd. Warto tylko pamiętać, że podobnie pisano o powrocie Radovicia do Legii. Teraz raczej nie żałują że go wzięli. Oby tu było podobnie i Semir przypomniał sobie, że potrafi grać w piłkę.

Ogólnie, na papierze okienko jak dotąd wygląda bardzo fajnie. Sądziłem, ze jeśli będziemy sprowadzali zawodników, to raczej jakichś totalnych anonimów, a tu wszystko wygląda bardzo sensownie.
Odpowiedz cytując