Wyświetl pojedynczy post
borys
Banita
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75691
Stary 12.01.2017, 18:18
opolan napisał(a):Wyświetl post
Coś czuje, że po Joviciu czas na Mączyńskiego i Ondraska.
Ondrasek to miał mega mizerna rundę. Mąka ma małe dziecko i chyba usiadł na tyłku.
Odpowiedz cytując