Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
Rience
Senior Member
Od: 09.2014
Offline
#
1223
12.01.2017, 16:10
WislaFan123 za to TELEFONIKA i Cupiał to były byzmezmeny które doprowadziły ten klub do ruiny, to fakt TS i SKWK to lepsi biznesmeni niż Cupiał czy poprzedni zarząd Wisły, tyle można mieć pewności.
Rience
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Rience
Znajdź inne posty napisane przez Rience