Wyświetl pojedynczy post
Rience
Senior Member
 
Od: 09.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1223
Stary 12.01.2017, 16:10
WislaFan123 za to TELEFONIKA i Cupiał to były byzmezmeny które doprowadziły ten klub do ruiny, to fakt TS i SKWK to lepsi biznesmeni niż Cupiał czy poprzedni zarząd Wisły, tyle można mieć pewności.
Odpowiedz cytując