|
Pomijając ocenę zawodników - choć rozmawiałem z kolega z Katowic i dla niego Czerwiński to w ogóle najlepszych obrońca ligi - to miło sie patrzy na tak robione transfery. Za TF czekalibyśmy tygodniami na zastępstwo, a tu wreszcie wyglada to jak w profesjonalnym klubie. Odchodzi jeden zawodnik - przychodzi następny i to taki, który wg wielu nie musi byc wcale gorszy.
|