|
Rozumiem jakie on ma zadania boiskowe i że trenerzy coś w nim widzą. Ale w mojej opinii jego regulowanie gry to po prostu spowalnianie każdej akcji. 3/4 podań to złe wybory. Osobiście też nie widzę różnicy w grze z nim w pierwszym składzie i bez niego.
|