Wyświetl pojedynczy post
cineq
Junior Member
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75655
Stary 12.01.2017, 14:26
Rozumiem jakie on ma zadania boiskowe i że trenerzy coś w nim widzą. Ale w mojej opinii jego regulowanie gry to po prostu spowalnianie każdej akcji. 3/4 podań to złe wybory. Osobiście też nie widzę różnicy w grze z nim w pierwszym składzie i bez niego.
Odpowiedz cytując