cineq napisał(a):

|
Ja osobiście nie pamiętam dobrego meczu Popo w Wiśle.
|
Zależy co nazywasz "dobrym meczem", bo jeżeli spodziewasz się regularnych asyst i bramek, to rzeczywiście może to wyglądać kiepsko, ale on ma inne zadania na boisku. Regulowanie tempa i umiejętne przytrzymanie piłki w środku wychodzi mu akurat bardzo dobrze. Jedyne do czego mogę się przypieprzyć, to jego fatalnie rzuty rożne.