Wyświetl pojedynczy post
Revolver
Senior Member
 
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75654
Stary 12.01.2017, 14:04
cineq napisał(a):Wyświetl post
Ja osobiście nie pamiętam dobrego meczu Popo w Wiśle.
Zależy co nazywasz "dobrym meczem", bo jeżeli spodziewasz się regularnych asyst i bramek, to rzeczywiście może to wyglądać kiepsko, ale on ma inne zadania na boisku. Regulowanie tempa i umiejętne przytrzymanie piłki w środku wychodzi mu akurat bardzo dobrze. Jedyne do czego mogę się przypieprzyć, to jego fatalnie rzuty rożne.
Odpowiedz cytując