Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
AlvaroTS
Member
Od: 12.2015
Offline
#
75650
12.01.2017, 13:45
wolfy
napisał(a):
O tak, co zwłaszcza widać po naszej grze bez niego.
Jest to typ rozgrywającego ala Rysiek Czerwiec.Taki sprzed 20 lat, zrobić kółko stracić całą przewagę i pie.rdolnąć byle gdzie. Jest to gość 1 ligowy i nic więcej.
AlvaroTS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do AlvaroTS
Znajdź inne posty napisane przez AlvaroTS