brylant17 napisał(a):

|
Widzę,że wół zapomniał jak cielęciem był, już jeden też się wyróżniał się na tle I ligi i nazywa się Rafał Pietrzak jestem sceptycznie nastawiony do tego transferu....
|
Jasne. Tak samo do dupy jest Popović, bo też przyszedł z pierwszej ligi.
Głupszej wypowiedzi dawno nie czytałem.