Ależ po nim płaczą
http://gieksainfo.pl/alan-w-esa-giek...l-roku-zmiana/
W ogóle to mają niezły tupet swojej wielkości, twierdząc, że my spadamy a oni wchodzą do Eklapy, przedstawiając nas w samych negatywach i jednocześnie zapominając że w lidze w której są mają przed sobą zespół, który w tym sezonie po 19 kolejkach ma bilans u siebie 6-4-0, a jedyny mecz jaki przegrał to w PP właśnie z nami
