Wyświetl pojedynczy post
royalmichael
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75644
Stary 12.01.2017, 13:21
Ależ po nim płaczą
http://gieksainfo.pl/alan-w-esa-giek...l-roku-zmiana/

W ogóle to mają niezły tupet swojej wielkości, twierdząc, że my spadamy a oni wchodzą do Eklapy, przedstawiając nas w samych negatywach i jednocześnie zapominając że w lidze w której są mają przed sobą zespół, który w tym sezonie po 19 kolejkach ma bilans u siebie 6-4-0, a jedyny mecz jaki przegrał to w PP właśnie z nami
Ostatnio edytowane przez royalmichael : 12.01.2017 o godz. 13:25.
Odpowiedz cytując