ferrekin napisał(a):

ee?
Pietrzak przychodził do nas jako najlepszy zawodnik I ligi rundy jesiennej sezonu 2015/16,
o ile Czerwiński to top PO w I lidze, tak Pietrzak był top 1 LO
życzę mu powodzenia w Wiśle, przychodzi do nas odmawiając finansowo lepszej ofercie z Białegostoku
|
Z tą małą różnicą, że zdecydowana większość kibiców GKS miała (lekko mówiąc) bekę z Pietrzaka, kiedy odchodził do Wisły, a teraz panuje ogólnokatowicki ból dziury w dupie z powodu Czerwińskiego. Totalnie inny piłkarz, inny charakter, inne umiejętności.