|
Gonzalez za Guzmicia ,Czerwinski za Jovicia plus mlodziak Slomka fajnie to wyglada z glowa ale to sa uzupelnienia po stratach w miejsce dobrych graczy a nie typu pozbycie sie Cywki co nic nie daja i kogos za niego ...Nie widze tu wielkich powodow do zachwytu.
|