Revolver napisał(a):

|
Bardzo łatwo zacząć porównywać Czerwińskiego do Pietrzaka - ten sam klub, I Liga. Różnica jest jednak dość duża. Alan to absolutny top na swojej pozycji w tamtej lidze. Utrzymuje równy, wysoki poziom od 2-3 sezonów, notuje dość dużo asyst, jest częścią defensywy, która w tym sezonie straciła tylko 13 bramek w 19 meczach, stać chłopaka na to, żeby być czymś więcej niż solidnym ekstraklasowcem. Pietrzak od początku był tylko "wyróżniającym się" kopaczem, a GKS był wtedy raczej średniakiem I Ligi bez perspektyw na awans. Niektórzy jarają się tu folksdojczem Konczkowskim - OK, nie mówię, że to zły piłkarz, ale pomyślcie przez sekundę: czy TEORETYCZNIE lepiej brać zawodnika, który niedługo prawdopodobnie spadnie z E-Klasy z drużyną, która ma najgorszą obronę w lidze, czy lepiej brać piłkarza, który prawdopodobnie za rok awansuje do E-Klasy z drużyną, która gra naprawdę niezłą piłkę?
|
ee?
Pietrzak przychodził do nas jako najlepszy zawodnik I ligi rundy jesiennej sezonu 2015/16,
o ile Czerwiński to top PO w I lidze, tak Pietrzak był top 1 LO
życzę mu powodzenia w Wiśle, przychodzi do nas odmawiając finansowo lepszej ofercie z Białegostoku