szamik napisał(a):

Ehhh... Tyle dobrego można zdziałać bez grosza przy dupie na transfery, ale za to z zarządem który ma głowę od myślenia.
Oby tak dalej
|
Z zarządem? Chciałeś chyba napisać "z dyr. sportowym". Szymański i Sarapata maja z tymi transferami niewiele wspólnego, uwierz.