Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75618
Stary 12.01.2017, 10:48
@W_Fijalkowski najlepszy prawy obrońca w I lidze. Mógł iść nawet do Jagi. Pracuś, milczek. Dla Wisły mega transfer. @MichalTrelaBlog

On tez napisał, ze za Pietrzakiem nikt nie płakał
Odpowiedz cytując