nesta napisał(a):

Co do Czerwińskiego - nic mi to nazwisko nie mówi, ale czy przypadek Pietrzaka niczego Wisły nie nauczył? To trudna pozycja i przeskok z 1
ligi to może być zbyt wiele jak widać.
|
Jak pewnie wielu osobom tutaj ale np taki Konczkowski raczej nie do wyjecia wiec lepiej on niz jakis wynalazek z 3-4 ligi hiszpanskiej. Fajnie ze Polak, do tego mlody.
bridgeburner napisał(a):

Jakościowo pewnie przynajmniej na poczatku strata
Ale podoba mi sie dzialanie, zastepca od razu przygotowany, mlodszy, do tego wszystko zrobione po cichu, pozostaje tylko przyklasnac
|
Dokladnie.