Wyświetl pojedynczy post
Waldus88
Senior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75616
Stary 12.01.2017, 10:16
nesta napisał(a):Wyświetl post
Co do Czerwińskiego - nic mi to nazwisko nie mówi, ale czy przypadek Pietrzaka niczego Wisły nie nauczył? To trudna pozycja i przeskok z 1
ligi to może być zbyt wiele jak widać.
Jak pewnie wielu osobom tutaj ale np taki Konczkowski raczej nie do wyjecia wiec lepiej on niz jakis wynalazek z 3-4 ligi hiszpanskiej. Fajnie ze Polak, do tego mlody.

bridgeburner napisał(a):Wyświetl post
Jakościowo pewnie przynajmniej na poczatku strata
Ale podoba mi sie dzialanie, zastepca od razu przygotowany, mlodszy, do tego wszystko zrobione po cichu, pozostaje tylko przyklasnac
Dokladnie.
Odpowiedz cytując