|
Sprawa z Czerwińskim, to jest nasz OGROMNY sukces. Przynajmniej marketingowy/ wizerunkowy. Wygraliśmy wyścig o niego z Jagiellonią - jakby nie było, liderem ekstraklasy.
Sportowo, jeśli ktoś to JUŻ teraz ocenia, to znaczy, że szkoda czasu na czytanie jego postów. Chłopak ma za sobą bardzo udaną rundę, oby to był początek zwyżki jego formy, a nie jej szczyt. Brawo zarząd.
Ostatnio edytowane przez wściekłe pięści węża : 12.01.2017 o godz. 10:04.
|