|
Nie ma co porownywac Pietrzaka do Czerwinskiego. Przyjdzie pogra troche i bedzie widac czy on naprawde taki dobry jak o nim pisza. Pietrzak tez jeszcze moze wiele. Kazdy skreslal Brleka a teraz nikt nie chcialby go stracic. Jakby Czerwinski poszedl do Jagi tak jak pisze PS to byloby marudzenie czemu my nie bierzemy wyrozniajacych gosci z I ligi.Mi sie te ruchy podobaja, Myslalem ze Junco bedzie sciagal samych zagranicznych ale sie mylilem. Obserwuje wszystkie podworka i wszystkie mozliwosci.
JAZDA JAZDA JAZDA BIAŁA GWIAZDA
|