brylant17 napisał(a):

|
Widzę,że wół zapomniał jak cielęciem był, już jeden też się wyróżniał się na tle I ligi i nazywa się Rafał Pietrzak jestem sceptycznie nastawiony do tego transferu....
|
tyle tylko że o Pietrzaku sami kibice Gieksy pisali w momencie przejścia do Wisły że do przodu to on nieźle gra, ale na obrońcę to się nie za bardzo nadaje...