Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35876
Stary 12.01.2017, 07:39
Za dużo telewizji i portali, a za mało myślenia. Polecam na tydzień odłączyć się od swoich środków przekaz, czy to TVN, GW, Newsweek, czy może TVP, GP, wpolityce, a być może wróci samodzielne myślenie.