|
Golański grał z nim pół roku w Rumuni i twierdzi, że to będzie poważne wzmocnienie - dobry technicznie, w powietrzu, walczak.
Co do Czerwińskiego - nic mi to nazwisko nie mówi, ale czy przypadek Pietrzaka niczego Wisły nie nauczył? To trudna pozycja i przeskok z 1
ligi to może być zbyt wiele jak widać.
|