Jesli Boban faktycznie pojdzie do Turkow to tylko dla kasy. No ale jego decyzja. Jak sobie przypomne co zrobil w derbach to nerw lapie. Jesli faktycznie odejdzie to trzeba mu zyczyc powodzenia bo zdrowia u nas zostawil.
Jestem ciekawy jak sie Gonzalez prezentuje. Mam nadzieje ze w defensywie podobny poziom do Ryska a z racji tego ze jest Hiszpanem to podac pilke bedzie umial
