Wyświetl pojedynczy post
wislakrakow124
Senior Member
 
 
Od: 02.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75598
Stary 12.01.2017, 00:00
Jesli Boban faktycznie pojdzie do Turkow to tylko dla kasy. No ale jego decyzja. Jak sobie przypomne co zrobil w derbach to nerw lapie. Jesli faktycznie odejdzie to trzeba mu zyczyc powodzenia bo zdrowia u nas zostawil.

Jestem ciekawy jak sie Gonzalez prezentuje. Mam nadzieje ze w defensywie podobny poziom do Ryska a z racji tego ze jest Hiszpanem to podac pilke bedzie umial
JAZDA JAZDA JAZDA BIAŁA GWIAZDA
Odpowiedz cytując