Wyświetl pojedynczy post
ABGwislakABG
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35872
Stary 11.01.2017, 23:16
Cytat:
Najlepiej jakby ich wszystkich bomba pierdoła w tym sejmie ale dopóki nie .......nie to trzeba wybierać między PO-PiSami. ]
A napisz tak na shoutboxie i będziesz opóźniony, ograniczony etc.

I tego właśnie nie mogę zrozumieć. Kaczyński to kawał "polityka" i też się zastanawiam, czy to wszystko nie ma jakiegoś drugiego dna.

Drugi odcinek "Ucha prezesa" - zarządzanie przez kryzys.

Poza tym Jarek stosuje strategie z wyborów umiejętnie jak radził swego czasu Kolonko, nawet Duduś ogląda "mowie jak jest".

Strategia brzmi "do nothing". Kwaczynski widzi, że opozycja sama się niszczy, na dodatek nie sparodiujesz Petru, bo on się z tym urodził, jest e tym mistrzem, to samo nurburgring Wielgus, mucha, Niesiołowski, czy myszka agresorka.

Kukiz myśli, że na zasadzie gdzie 2 się bije, to on skorzysta. Ale na krótką metę, gdyż kaczor robi z niego zagryche'15.

Dlaczego?

Bo Kukiz to JOWy. I nie partia, a ruch społeczny mimo, że spełnia większość postulatów by zgraja polmozgow mogła jego ruch tak nazywać. Kukiz tak naprawdę wypłynął na zlaniu przedwyborczej obietnicy platfusow (JOWy) i zmielonych (podpisach obywatelskich). On uznaje te kwestie za wystarczające, sam o tym mówił, że ma świadomość pożarcia przez JOWy swojej kompanii w tej formie wyborów.

A tak jak już pisałem wielokrotnie, bez zmiany, tfuu, napisania nowej konstytucji nic się nie zmieni. Bo nadal będzie blokować obsadzanie wszystkiego przez sejm i senat, albo potrzeba większości 2/3 głosów.
Ostatnio edytowane przez ABGwislakABG : 11.01.2017 o godz. 23:28.
Anty PO-PiS!!!